O blogu, o mnie oraz jak się ze mną skontaktować

O blogu

To jest mój osobisty blog służący opisywaniu tematów którymi się zajmuję. Dlatego znajduje się tu sporo materiałów będących uzupełnieniem do prowadzonych przeze mnie zajęć i kursów. Część materiałów traktuję jako ściągawki dla określonych narzędzi bądź technologii. Jest to również mój osobisty dziennik w którym dzielę się swoimi przemyśleniami, historiami oraz pomysłami dotyczącymi różnych spraw.

A teraz o osobie która zajmuje się tym blogiem

Nazywam się Radosław Roszczyk. Jestem wykładowcą akademickim, programistą, architektem oprogramowania oraz trenerem. Głównie interesuję się analizą obrazów, systemami uczącymi się oraz językami i metodami programowania. Oprócz tego moje obszary zainteresowań obejmują również przetwarzaniem równoległe i rozproszone, metodyki wytwarzania oprogramowania, algorytmikę oraz sieci i systemy operacyjne. Jestem entuzjastą generalizacji, pragmatycznego podejścia do kodu oraz Mechanical Sympathy.

Kontakt

Jeżeli potrzebujesz skontaktować się ze mną, masz do mnie jakiekolwiek pytanie, znalazłeś błąd na stronie lub chcesz zapytać o fragment kodu który nie działa albo zaproponować temat na kolejny post, możesz się ze mną skontaktować poprzez e-mail lub odezwać się do mnie przez platformę teams.

Jeśli preferujesz e-mail, to wiedz, że na każdą otrzymaną korespondencję staram się odpowiadać maksymalnie w przeciągu kilku dni, ale niestety, z uwagi na ograniczenia czasowe, nie zawszę mi się to udaje - czasem odpowiadam dopiero po znacznie dłuższym czasie. Jeśli nie dostaniesz odpowiedzi na e-mail w przeciągu tygodnia, a zależy Ci na szybkiej odpowiedzi, daj znać - być może Twój e-mail mi umknął w natłoku spraw bądź po prostu go nie zauważyłem.

Mały test